Pretkolo Kupa: Novigrad pobijedio Lučko, Ugrina srušio drugoligaša

Srijeda, 27. kolovoza 2014. 20:40 Napisao/la  SC

Pretkolo Kupa: Lučko - Novigrad 0:1 (Ugrina 4').

Igralište Lučko. Gledatelja: 200. Sudac: Jurica Mihalj (Velika Gorica).

Strijelac: 0:1 Ugrina (4').

Žuti kartoni: Pipić, Krznarić, Franića, Aralica (Lučko), Ugrina, Glavaš, Mijoković, Batelić (Novigrad).

LUČKO: Hendija, Dalić (od 46' Šimić), Kozić, Šoljić, Pipić (od 46' Jurić), Krznarić, Ćufta (od 46' Trivunov), Radalj, Aralica, Terzić, Franić.

NOVIGRAD: Beblek, Čakarun, Mileusnić, Tomašević, E. Valenta, Glavaš (od 80' Tanković), Mijoković, Vrdoljak (od 90' Mehmedagić), Ugrina, Tatar, Čakarun (od 65' Batelić).

Nogometaši Novigrada slavili su na gostovanju protiv Lučkog i osigurali nastup u prvom kolu Kupa Hrvatske. Istarski sastav slavio je protiv drugoligaša, a jedini pogodak na utakmici stigao je već u četvrtoj minuti.

Vrdoljak je pobjegao pratnji i pronašao Ugrinu koji je poentirao - 0:1. Novigrad je u prvom poluvremenu imao još nekoliko prilika iz kontri koje nije realizirao.

Domaćin je pokušao u drugom dijelu doći do gola, ali nakon što su potrošili sve snage, Novigrad je u završinici imao nekoliko prilika da uvjerljivije slavlje koje na kraju nije iskoristio.