Pogledajte gol Antonija Mancea, postigao pogodak 25. kola mađarskog prvenstva

Četvrtak, 06. travnja 2023. 20:47 Napisao/la  SC

Antonio Mance

Debrecen je u 25. kolu pobijedio Vasas rezultatom 3:1, u 44. minuti Antonio Mance zatresao je mrežu za 2:0 i postao autor pogotka kola u odabiru mađarskih medija.

Mance je atraktivni pogodak postigao u 22. uzastopnom dodiru igrača Debrecena, rijetko viđenu akciju pogledajte ispod teksta.

Preostala dva pogotka postigao je Kevin Varga, Debrecen je ostvario 10. pobjedu i nastavio borbu za europski plasman, na ljestvici vodi Ferencvaros (51) ispred Kecskemetija (42), Paksa (38), Debrecena (37) i Puskas Academy (37),...

Mance je seniorski nogomet počao igrati u Pomorcu 1921 iz kojega je otišao u Istru 1961, gdje odigrao prve minute u HNL-u.

Osijek je 2019. godine riječkog napadača kupio za milijun eura od Trenčina, Mance je od siječnja ove godine postao igrač Debrecena.