Nogometaši Pomorca slavili u Opatiji, Janjušević i Bjelanović slomili domaćina u nastavku

Četvrtak, 07. kolovoza 2014. 19:39 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica: Opatija - Pomorac 1:3 (1:1). Obje ekipe doživjele su mnoge promjene uoči nove sezone koju će Kostrenjani otvoriti gostovanjem kod Imotskog za osam dana (16. kolovoza)

Nogometaši Pomorca pobijedili su Opatiju u zanimljivoj pripremnoj utakmici pred početak sezone. Obje ekipe doživjele su mnoge promjene uoči nove sezone koju će Kostrenjani otvoriti gostovanjem kod Imotskog za osam dana (16. kolovoza).  Opatija također hvata pomalo formu za međužupanijsku ligu koja počinje krajem mjeseca. U domaćih igrača primjetio se umor budući da su dan ranije igrali protiv Krka.

Gosti su rano načeli Opatijce, Muminović je poentirao u 16. minuti. Opatijci su ubrzo povezali konce, Matovina je u 33. minuti izjednačio rezultat. Ipak, Pomorac je u nastavku iskoristio dvije prilike, Janjušević i Bjelanović su razmaku od 11 minuta postavili konačnih 1:3.

OPATIJA: Milenković, Hasičić, Šuker, Brozović, Dadić, Kovačević, Mance, Dunković, Matovina, Radomir, T. Rudan. Još su igrali: Smolić Ročak, Krnjatić, Jug, Ismaili, Vrdoljak, Erceg, Opalić, Čubelić, Radan

POMORAC: Berković, Grujević, Kurilić, Damiš, J. Rudan, Živulić, Milić, Muminović, Pilčić, Petrović, Bilobrk. Još su igrali: Bjelanović, Mance, Antić, Načinović, Jovanović, Demir, Neziri, Janjušević, Lovrić.

Pripremna utakmica: Opatija  - Pomorac 1:3 (Matovina 33/Muminović 16, Janjušević 55, Bjelanović 66)