TURNIR ČETIRI OŠTARIJE

Caffe bar 98 pobjednik prvog izdanja

Nedjelja, 06. siječnja 2013. 22:30 Napisao/la  SC

Caffe bar je u finalu pobijedio Konobu Kalesin 5:4, pobjednički pogodak u posljednjoj minuti postigao je Stjepan Jukić

Malonogometaši Caffe bara 98 pobjednici su prvog turnira Četiri oštarije što je održan u dvorani u Mavrincima. U finalu su pobijedili Konobu Kalesin 5:4, pobjednički pogodak u posljednjoj minuti postigao je Stjepan Jukić.

U utakmici za treće mjesto Caffe bar Corner svladao je Caffe bar Vlačinu 3:1. U polufinalnim ogledima Konoba Kalesin svladala je Caffe bar Corner 4:2, dok je Caffe bar 98 svladaoa Caffe bar Vlačinu 5:2.

Kristijan Glavaš, iz ekipe Caffe bar 98, proglašen je najboljim igračem, dok je njegov suigrač Edo Flego bio najbolji strijelac. Filip Arbanas iz ekipe Konoba Kalesin izabran je za najboljeg vratara.

Za ekipu Caffe bar 98 igrali su: Damir Knez, Edo Flego, Kristijan Glavaš, Neven Čuturilo, Stjepan Jukić, Dražen Pilčić, Milovan Velkovski, a ulogu voditelja imali su Vladimir Jerić i Siniša Linić.

U ekshibicijskoj utakmici nogometašice Rijeka Jack-pota bila su uspješnije od ekipe Četiri oštarije 5:2.

Organizatori su istaknuli zadovoljstvo održanim turnirom, a iduće godine najavljena je i promjena termina i poneko poznato ime iz nogometnog svijeta.