Novogodišnji Cageball Cup: Desetke u finalu turnira pobijedile Winnie the Pooh

Nedjelja, 29. prosinca 2013. 20:12 Napisao/la  SC

Finale: Desetke - Winnie the Pooh 3:2

Momčad Desetki pobjednik je prvoga Novogodišnjega Cageball Cupa, koji je u protekla tri vikenda održan na terenima Sportskog Centra Trsat. U vrlo zanimljivoj, čvrstoj i dinamičnoj utakmici Desetke su bile bolje od momčadi Winnie the Pooh rezultatom 3:2.

U pobjedničkoj momčadi i ovoga je puta najbolji bio Luka Ćus, koji je sa dva pogotka u završnom meču svoje nastupe na turniru zaključio sa ukupno 34 postignuta gola. Drugi strijelac turnira dolazi iz redova finalista. Nikola Miškulin u finalu nije bio među strijelcima pa je ostao na brojci od 20 postignutih pogodaka. Zanimljivo je spomenuti da su se finalisti susreli i u skupini te da su i tada bolje bile Desetke, a rezultat je bio 8:7.

Treće mjesto pripalo je momčadi Treće poluvrijeme koja je u završnici susreta iskoristila mladost i svježinu i na kraju uvjerljivo savladala Kastav sa 5:1. U polufinalu Desetke su bile bolje od Kastva sa 4:1 dok je Winnie the Pooh tek nakon porodužetka bio bolji od ekipe Treće poluvrijeme a rezultat je bio 6:4.