Kup Hrvatske: MNK Grobnik uvjerljivo poražen u ogledu protiv Squarea

Petak, 11. travnja 2014. 21:23 Napisao/la  SC

Četvrtfinale: Square - Grobnik 5:1. Jedini gol Grobnik je postigao u 24. minuti. Kuroltov udarac obranio je Primić, ali Katalinić je pospremio odbijanac

Kup Hrvatske, četvrtfinale

SQUARE – GROBNIK 5:1 (3:0)

Dvorana Gospino polje. Gledatelja: 600.  Prvi sudac: Danijel Janošević. Drugi sudac: Adin Hasić. Treći sudac: Mario Vecko. Delegat: Marinko Tadić-Šutra. Mjeritelj vremena: Josip Dujmić

SQUARE:  Primić, Micevski, Saulan, Galić, Cvjetković, Rezo, Vodopić, Đuraš, Hasanović, Biočić, Daničić, Šimunović.

GROBNIK: Arbanas, Trošelj, L. Tomljanović, Kurolt, Katalinić, Vujnović, Kosir, M. Tomljanović, Škarica, Dokmanović.

Strijelci:  1:0 Cvjetković (2'), 2:0 Micevski (6'), 3:0 Micevski (19'), 3:1 Katalinić (24'), 4:1 Daničić (30'), 5:1 Rezo (38').

Akumulirani prekršaji: Square 5 (3+2) ; Grobnik 5 (1+4).

Malonogometaši Grobnika poraženi su od Squarea u četvrtfinanom ogledu na završnom turniru Kupa Hrvatske što se održava u Dubrovniku. Domaćin je potvrdio kvalitetu i očekivano slavio.

Domaćin je poveo već u drugoj minuti, Cvjetković je bio precizan s deset metara. Četiri minute kasnije Micevski je okončao jednu kontru - 2:0. U smiraju prvog poluvremen Micevski je realizirao još jednu kontru - 3:0.

Grobnik se uspio trgnuti u nastavku. Kuroltov udarac obranio je Primić, ali Katalinić je pospremio odbijanac - 1:3 Grobnik više od toga nije mogao, Daničić i Rezo potvrdili su pobjedu.