Druga HMNL: Grobnik svladao Kvarner u lokalnom derbiju i stigao do desete pobjede

Nedjelja, 30. ožujka 2014. 12:05 Napisao/la  SC

Utakmice 10. kola: Kvarner - Grobnik 2:6, Otočac - Kastav 4:3, Albona - Histria Oprtalj ADT 1:8

Druga HMNL, 10. kolo

KVARNER - GROBNIK 2:6 (2:3)

Dvorana u Kastvu. Gledatelja: 50. Suci: Dujmić (Jurdani), Soldatić (Potpićan). Delegat: Ristić (Rijeka). Mjeritelj vremena: Raspolić (kastav).

Strijelci: 0:1 L. Tomljanović (11'), 0:2 Svetec (13'), 1:2 Tomić (16'), 1:3 Kosir (17'), 2:3 Tomić (18'), 2:4 M. Tomljanović (22'), 2:5 M. Tomljanović (26'), 2:6 Škarica (27').

KVARNER: Čućić, Gamberger, Tomić, Matanović, Perković, Lenac, Prgin, Rukavina, Gaćina, Turato, Smolčić, Vidović.

GROBNIK: Arbanas, Trošelj, L. Tomljanović, Kosir, Katalinić, Vujnović, Svetec, M. Tomljanović, Škarica, Dokmanović.

Malonogometaši Grobnika nastavili su nizati pobjede. Ovoga puta slavili su na gostovanju kod Kvarnera u zanimljivom ogledu u kojem je domaćin ostao u igri do 22. minute. Tada su gosti u pet minuta zabili tri gola i tako riješili pitanje pobjednika.

Grobnik je tako stigao do desete pobjede u isto toliko utakmica u prvenstvu ove sezone. U ostalim utakmicama Histria je slavila kod Albone 8:1, dok je Otočac pobijedio Kastav 4:3

Poredak: Grobnik 30, Histria Oprtalj ADT 25, Gorovo 14, Potpićan 98 ABS 12, Kvarner 11, Kastav 9, Albona 7, Otočac 6 bodova.