Nedjelja, 16. ožujka 2014. 11:25 Napisao/la  SC

Utakmic 10. kola: Gorovo - Grobnik 3:8 (3:5)

Druga HMNL - zapad

GOROVO - GROBNIK 3:8

Dvorana Marino Cvetković. Gledatelja: 50. Suci: Soldatić (Potpićan), Vasiljević (Pula). Mjeritelj vremena: Antolović (Opatija).

Strijelci: 1:0 Malić (2'), 1:1 Katalinić (8'), 1:2 Tomljanović (10'-10m), 1:3 Škarica (11'), 2:3 Malić (13'), 3:3 Vadlja (14'), 3:4 Kosir (19'-10m), 3:5 Kosir (20'-10m), 3:6 Vujnović (23'), 3:7 Kosir (33'), 3:8 Vujnović (38').

GOROVO: Milenković, Vadlja, M. Kovčalija, J. Kovčalija, Durbić, Malić, Tomić, Mujakić, D. Kovčalija, Kurti, Kranjac.

GROBNIK: Arbanas, Žarković, Stefanović, L. Tomljanović, Kurolt, Katalinić, Vujnović, Svetec, M. Tomljanović, Škarica, Kosir, Bobinac.

Malonogometši Grobnika upisali su osmu pobjedu na gostovanju u Opatiji nastavivši tako stopostotni niz u prvenstvu. Gorovo je pružilo odličan otpor u jednoj tvrdoj utakmici. Domaćin je poveo golom Malića u drugoj minuti. Nakon što su primili tri gola Opatijci su preko Malića i Vadlje u dvije minute vratili rezultat u egal (3:3).

Ipak, kvaliteta Grobnika je došla do izražaja, a čvrsta igra domaćina rezultirala je s puno akumuliranih prekršaja što je gostima donijela tri kaznena udarca s deset metara.

Inače, tijekom tjedna Grobnik je u Kupu Hrvatske na gostovanju kod Potpićana izgubio 4:5, ali je s obzirom na slavlje u prvoj utakmici (5:0) izborio plasman na završni turnir (Final six) koji će se održati u Dubrovniku.