FINALE LIGE VETERANA

Rikard Benčić osvojio županijski naslov

Srijeda, 06. lipnja 2012. 23:51 Napisao/la  SC

Orijent - Rikard Benčić 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je Damir Vrljević u 52. minuti

Orijent - Rikard Benčić 0:1

Finale lige veterana Primorsko-goranske županije: Orijent - Rikard Benčić 0:1 (0:0). Stadion Brnasi. Gledatelja: 100. Sudac: Vedran Jelenčić  (Kastav). Pomoćnici: Frlan (Podhum),  Drašković (Rijeka). Strijelac: 0:1 Vrljević (52'). Žuti kartoni:  Vrljević, Ogrizobić (Rikard Benčić).

ORIJENT: Šarić, Đurica, Mavinac, Miculinić, Mladenić, Cukrov, Bašić, Močinić, Pavlić, Starčević, Dželalija; Stipanov, I. Buljat, Vukelić, Babić, M. Buljat.

RIKARD BENČIĆ: Omerović, Beljulji, Jovičić, B. Mravić, Scutari, Botica, E. Mravić, Ogrizović, Momčilovski, Ilijazi, Vrljević; Pribanić, Čakarević, Vukić, Maravić.

Nogometaši Rikard Benčića pobjednici su županijske lige veterana nakon što su u finalu svladali  Orijent 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je Damir Vrljević u 52. minuti utakmice. Orijent je tako drugu godinu zaredom zastao u finalu nakon što je lani izgubio od Halubjana. Iako je Rikard Benčić odigrao dobru utakmicu, treba napomenuti da su nogometaši Orijenta u prvom poluvremenu pogodili dvije stative i prečku.

Rikard Benčić je pak ovim naslovom stekao pravo nastupa na državnoj završnici Lige veterana.

2 copyZajednička fotografija za uspomenu - Veterani Orijenta i Rikard Benčića/Foto Lario Tus