Kup: Jadran-Poreč eliminirao Radnik Križevci nakon jedanaesteraca

Utorak, 27. kolovoza 2024. 20:05 Napisao/la  SC

Orijent, Nehaj i Banjole utakmice 1/32 kupa igraju u srijedu

Porečko slavlje

Nogometaši Jadran-Poreča plasirali su se u 1/16 finala kupa nakon boljega izvođenja jedanaesteraca od Radnika Križevci.

Utakmica 1/32 finala Kupa u Poreču je završila bez pogodaka isto kao utakmica 1. kola Druge NL prošlog vikenda, ovog puta mreže se nisu tresle ni u produžecima.

Bernobić, Ivetić i Al Tharwan postignuli su pogotke iz jedanaesteraca za Jadran, Radman nije pogodio mrežu.

Sivonjić i Čondrić bili su strijelci za momčad Damira Milinović, Mladen, Mačković i Begonja nisu iskoristili jedanaesterce, vratar Marić prometnuo se domaćega junaka dvjema obranama.

JADRAN POREČ: Marić, Šverko, Tošić (64 Mikloš), Bamba (80 Mendiković), Al Tharwan, Jabita, Ivetić, Sumić, Bernobić, Matteoni, Radman

RADNIK KRIŽEVCI: Koprić, Bužić, Mačković, Gogić, Lesjak (45+1 Čondrić), Medić (83 Katalenac), Kuqi (83 Begonja), Sivonjić, K. Srbljinović (67 Mladen), Ocvirek (117 Šabijan), Kesse (67 M. Srbljinović)

Utakmca 1/32 kupa: Jadran Poreč - Radnik 3:2, nakon jedanaesteraca (0:0)

Momčad Gaj Mače eliminirala (2:1) je Karlovac 1919 nakon produžetaka, koje je gostima osigurao Barać pogotkom u 93. minuti.

Domaći su poveli Mazalovićevim pogotkom (36), pobjednika je odlučio Nikolić pogotkom u 107. minuti.