Pripremna utakmica: Orijent 1919 bolji od Crikvenice, utakmica trajala 70 minuta

Četvrtak, 05. veljače 2015. 11:21 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Pripremna utakmica: Orijent 1919 - Crikvenica 2:1

Pripremna utakmica

ORIJENT 1919 - CRIKVENICA 2:1

SRC Belveder (noćna utakmica). Gledatelja: 40.

Sudac: Mavrlja (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Butorac (16), 1:1 Buršić (48), 2:1 Bakarčić (70)

ORIJENT 1919: Stipanov, Brkljača, Nemetz, Inić, Leskur, Barišić, Živulić, Paravić, Juričić, Burić, Kuši. Još su igrali: Vidas, Pejnović, Smolić- Rečak, I. Babić, Andrić, S. Babić, Mrvčić, Paškvan, Čubelić, Kalanj, Vrhovac, Bakarčić.

CRIKVENICA: Srok, Špiranac, Murica, Smojver, Gašparović, Ivanda, Butorac, Kuna, Iskra, Jovanović, Mazzarolli. Još su igrali: Grbčić, Fazli, Fazlji, Xheladini, Fištrović I, Fištrović II, Marohnić, Vesel, Njegovan

I treću proljetnu pripremnu utakmicu, nogometaši Orijenta su riješili u svoju korist. Nakon juniora Rijeke (3:1) i Rječine (5:2), crveni sa Krimeje bili su bolji i u ogledu sa Crikvenicom, koja sa druge strane još traži prvu pobjedu u pripremnom razdoblju.

Nakon dva minimalna poraza (0:1) od Halubjana i Naprijeda, trener Marin Mikac imao je široku klupu, ali se nakon razlaza sa napadačem Ciancijem traže rješenja u napadu. U odnosu na jesenski dio prvenstva u redovima Kiraca više nema Brajkovića, Jovanović, Vukića, Ciancija...

Zbog ekstremno loših vremenskih uvjeta, utakmica se igrala samo 2x35 minuta. Trener Denis Lopac ponovno je izveo dva brojčano i igrački izjednačena sastava.