Pripremna utakmica: Kraljevica dopadljivo igrala sat vremena, Nehaju pripala završnica

Subota, 14. veljače 2015. 18:49 Napisao/la  Stjepan Lončarić

Pripremna utakmica: Kraljevica - Nehaj 1:3. Pejanović je bio permanentna opasnost za domaća vrata

Pripremna utakmica

KRALJEVICA - NEHAJ 1:3

Kraljevica Igralište Lonja. Gledatelja: 30.

Sudac: Frlan (Rijeka)

STRIJELCI: 1:0 Burić (12-m), 1:1 Pejanović (27), 1:2 I. Vukelić (63), 1:3 Tomac (72).

KRALJEVICA: Vidak, Šegota, Perišić, Pleše, Marušić, Štulić, Burić, Franko, Švrljuga, Devčić, Brkljača. Još su igrali: Strukan, Šupraha, Stević, Maretić, Polić, Trope, Mijolović, Pecolaj

NEHAJ: Baričević, Brajković, Massrini, I. Vukelić, Vrban, P. Prpić, Pejanović, Lopac, Pečanić, I. Vukelić, Tomac. Još su igrali: Tomljanović, Bilen, Krmpotić, M. Prpić, Valent.

U prvoj pripremnoj utakmici igrači Kraljevice igrali su vrlo dopadljivo, ali samo jedan sat. Nakon prekršaja na vrhu kaznenog prostora, kazneni udarac za domaće izveo je Burić, precizno i u suprotnu stranu vratara Baričevića - 1:0.

Izjednačenje je uslijedilo nakon brze i vrlo precizne akcije Pejanovića, najboljeg igrača utakmice - 1:1.

U nastavku utakmice prvi strijelac Uskoka, Vedran Pečanić, našao se je u dvije izgledne prilike, ali je mladi Vidak sjajno reagirao, vrlo dobro odmjenivši bolesnog prvog vratara Niklasa Bilena. Vedran Pečanić, kome će 18. veljače u Gospiću biti uručeno priznanje za najboljeg nogometaša Ličko-senjske županije za 2014. godinu, mogao je samo zapljeskati mladom Vidaku.

Pejanović je permanentna opasnost za domaća vrata, a u 63. minuti, kada su već krenule brojne zamjene, aisistirao je Ivanu Vukeliću, koji je laganim trzajem glave ubacio loptu pod prečku Vidaka - 1:2.

Brzonogi Tomac u 72. minuti iz solo-akcije postavio je konačni rezultat utakmice - 1:3.