Arena Cup: Prvi protivnik Rijeke nadigrao srpskog drugoligaša

Četvrtak, 11. siječnja 2024. 16:36 Napisao/la  SC
Ante Matej Jurić (Gorica)

Gorica je u četvrtak pobijedila (5:0) Radnički iz Beograda u prvoj utakmici Arena Cupa.

Prvi protivnik Rijeke ove godine u HNL-u (24. siječnja) nadigrao je u drugom poluvremenu srpskog drugoligaša, Jurić je za pet minuta ostvario hat-trick (47, 49, 53), preostala dva pogotka postignuli su Fall (75) i Jug (87).

GORICA: Banić, Raspopović, Maloča, Krizmanić, Štiglec, Pršir, Mrzljak, Mitrović, Vujnović, Jurić, Matavž. Još su igrali: Radošević, Leš, Blummel, Ilečić, Munksgaard, Jug, Fall, Kapulica, Matković, Vuko, Sagna

Na 10. Arena Cupu u Medulinu igraju Slaven Belupo, Lokomotiva, Varaždin, Istra 1961, Gorica, Kapfenberger, Rudar Pljevlja i Radnički Novi Beograd.