Nedjelja, 27. veljače 2022. 16:51 Napisao/la  SC
Leo Margan

Prva HNL juniori, 18. kolo

RIJEKA – RUDEŠ 1:1

Nogometaši Rijeke remizirali su s Rudešom u utakmici 18. kola Prve HNL juniora.

Momčad novog trenera Gorana Gajzlera povela je u 45. minuti pogotkom Antoinea Ryana Couplanda, gosti su izjednačili u 61. minuti preko Marina Vučkovića.

RIJEKA: Todorović, Ušalj, Bodetić, Rudić, Dujmović, Ameti (59 Gajzler), Coupland, Bilić (59 Bossi), Valjan (17 Franković), Posinković (78 Ricov), Burčul (70 Radonić)

ORIJENT 1919 – VARAŽDIN 2:1

Juniori Orijenta 1919 pobijedili su Varaždin na Krimeji, momčad trenera Đonija Tafre ostvarila je petu pobjedu ove sezone.

Krimejčani su poveli preko Marka Jelića u sedmoj minuti, u 58. minuti na 2:0 povećao je Marin Macolić, deset minuta kasnije gosti su iz kaznenog udarca smanjili zaostatak, strijelac je bio Bruno Buljan.

ORIJENT 1919: Margan, Zuliani, Ban, Milanović, Bokulić, Macolić (85 Mijatović), Ivanković (90+3 Matić), Mišljenović, Jelić (81 Valenčić) Lapić, Lovrić.

Nakon 18. kola Rijeka je peta sa 30 bodova, Orijent 1919 je na 12. poziciji sa 18 bodova, vodeći Dinamo ima 44 boda.

U 19. kolu nogometaši Rijeke gostuju na Poljudu kod drugoplasiranog Hajduka, Orijent 1919 gostuje kod Rudeša.