REKREACIJSKA KOŠARKAŠKA LIGA

Olympic slomio Škrljevo, Kvarner sačuvao prednost

Nedjelja, 17. studenog 2013. 21:45 Napisao/la  SC

Rezultati, skupina A: Olympic fitness - Škrljevo 73:61, Novi list - Crikvenica 27:81, Ecowash - Kvarner 64:75

U 3.kolu RKL lige grupe „A“ , koje je odigrano u Dvorani mladosti, gledali smo dvije vrlo zanimljive utakmice. Olympic je slomio Škrljevo tek u posljednjoj četvrtini zahvaljujući dvojcu Szilvasy-Bijelić. Cijela utakmica bila je izjednačena, na kraju zaslužena  pobjeda Olympica uz veliku potrošnju energije.

Ecowash je u zadnjoj četvrtini hvatao prednost Kvarnera, ali protiv iskusnih veterana to nije jednostavno. Kvarner na krilima kapetana Šakana i konstantnog Smojvera upisuje nove bodove. Kod „praonice“ treba istaknuti dvojac Bralić-Vorkapić.

Novaci u ligi, Novi list, naletjeli su na raspoložene aktualne prvake koji su na njima iskalili bijes zbog poraza u prošlom kolu. Nadamo se da visoki poraz neće uništiti njihov entuzijazam.