Prva liga: Kvarner 2010 bez Siniše Štembergera uvjerljivo poražen od Jazine Arbanasa

Nedjelja, 27. ožujka 2022. 20:47 Napisao/la  Kristian Sirotich

Prva liga košarkaša, Liga za ostanak, 2. kolo

KVARNER 2010 – JAZINE ARBANASI 78:95 (11:27, 19:26, 19:22, 29:20)

Dvorana mladosti. Gledatelja: 20.

Suci: Šverko, Miletić, Žagar.

KVARNER 2010: Delpin 4 (2-2), Jashari 5 (2-3), Jadrijev 11, Guštin 24 (8-11), Bart 14 (2-3), Cvitković 4 (0-1), Perković 2, Krulčić 2, Vranković 12 (1-1), Pepelar.

JAZINE ARBANASI: Klarica 19, Matulina 16, Beljan 8 (0-2), Radoš 7 (2-2), Butorac 14 (2-3), Sikirić, Zagoršak 8 (2-3), Lukić 8 (2-2), Karamarko 7 (2-2), Stanović 8.

Oslabljeni za neigranje Siniše Štembergera košarkaši Kvarnera 2010 doživjeli su uvjerljiv domaći poraz od Jazine Arbanasa.

Veća minutaža zapala je igrače koji su manje igrali tijekom dosadašnjeg dijela sezone, prve minute za riječku momčad dobio je i Gabriel Pepelar, a gosti su to znali iskoristiti i pitanje pobjednika riješili praktički nakon prvih deset minuta.