1. HKL: Kvarner 2010 upisao očekivanu pobjedu protiv Amfore

Subota, 12. veljače 2022. 15:52 Napisao/la  SC

Košarkaši Kvarnera 2010 prekinuli su niz od dvije utakmice bez pobjede, mladi Vigo Bart ubacio 20 poena

Košarkaši Kvarnera 2010

Prva liga, 19. kolo

KVARNER 2010 – AMFORA 76:54 (30:12, 10:18, 16:6, 20:18)

Dvorana mladosti. Bez gledatelja.

Suci: Miletić, Lenac, Zrnić.

KVARNER 2010: Štemberger 8 (3-4), Delpin 11 (1-1), Jashari 11 (3-4), Guštin 8 (2-2), Perković 6 (2-2), Bart 20 (7-10), Cvitković 5 (1-1), Krulčić, Vranković 7, Volčanšek, Drljača.

AMFORA: Radoš, Morris 5 (1-1), Marcelić 15, Bokšić 11 (4-5), Vučko, Šantić 14, Vujević 5, Lovrić 2, Pribisalić 2.

Košarkaši Kvarnera 2010 lakoćom su opravdali ulogu favorita protiv Amfore prekinuvši na taj način na domaćem terenu niz od dvije utakmice bez poraza.

Riječani su pitanje pobjednika riješili u prvih deset minuta, u prvoj četvrtini ubacili su 30, primili tek 12 poena.

Najučinkovitiji domaći igrač bio je mladi Vigo Bart s 20 poena, dvoznamenkasti učinak još su imali braniči Roko Delpin i Elham Jashari, obojica su ubacila po 11 poena uz šest skokova.