Crikvenica pobijedila Sesvete u prvoj utakmici kvalifikacijskoga turnira

Srijeda, 26. travnja 2023. 19:49 Napisao/la  SC

Na turniru sudjeluju predstavnici pet regija, prvoplasirana i drugoplasirana momčad ulaze u Prvu HKL

Crikveničani krenuli pobjedom

Kvalifikacije za plasman u Prvu HKL

CRIKVENICA - SESVETE 76:66 (14:19, 19:17, 21:9, 22:21)

Dvorana Virje. Gledatelja 70

Suci: Vedran Vedriš, Filip Lipovac, Borna Valpatić

Košarkaši Crikvenice pobjedom su počeli kvalifikacijski turnir za plasman u Prvu ligu, igrači Zorana Dragojevića utakmicu su prelomili u trećoj dionici.

Nakon zadnjega izjednačenja (41:41) 3:45 minute do kraja treće četvrtine, uslijedila je crikvenička serija (13:3) nakon koje za Sevećane više nije bilo povratka.

- Bili smo malo impresionirani utakmicom na početku, mislim da je presudila igra u našoj obrani, zatvorili smo reket, vanjski šut, znali smo da je to najveća kvaliteta ekipe Sesvete, kazao je Dragojević.

U četvrtak Crikvenica igra protiv domaćina turnira Podravca, na turniru sudjeluju pobjednici regija:
Centar – Sesvete (kao drugoplasirana momčad)