Švicarska u zadnjem kolu izbacila Srbiju, pogledajte parove osmine finala

Petak, 02. prosinca 2022. 22:11 Napisao/la  SC

Nije izostalo tenzija između švicarskih Albanaca i Srba, bilo je naguravanja i galame, pogledajte parove osmine finala

Švicarska je pobjedom protiv Srbije ostvarila plasman u osminu finala.

Povela je Srbija 2:1, ali nije izdržala, Švicarci su uspjeli preokrenuti rezultat do 48. minuti i onda praktično cijelo drugo poluvrijeme kontrolirali rezultat.

Srbija na kraju nema za čime žaliti, u drugom poluvremenu nije stvorila izgledniju priliku za razliku od Švicarske.

Nije izostalo tenzija između švicarskih Albanaca i Srba, bilo je naguravanja i galame, ali su se nakon utakmice svi smirili i izgrilli.

Brazil je prolaz osigurao prije poraza od Kameruna, izbornik Tite nije koristio većinu standardnih prvotimaca uz napomenu da su Neymar, Danilo i Alex Sandro još uvijek ozlijeđeni.

Skupina G, 3. kolo: Kamerun - Brazil 1:0 (Aboubakar 90+2), Srbija - Švicarska 2:3 (Mitrović 26, Vlahović 35/Shaqiri 20, Embolo 44, Freuler 48)