Dali su zadnje atome svoje snage, dali su sve. I dat će vam još puno radosti i sretnih trenutaka, budite sigurni, poručuju iz HRS-a
Četiri minute prije kraja utakmice Francuzi su poveli 28:25 i onda neshvatljivo u samoj završnici prokockali golemu prednost i dopustili Portugalu da ode na OI
Ne smijemo podcjenjivati niti Portugalce, jako su strpljivi i disciplinirani, znali smo da moramo ostati smireni, kaže izbornik hrvatske reprezentacije
Prvo poluvrijeme protiv Francuske treba prenijeti i na Portugal i produžiti ga na svih 60 minuta. Očekujem da ćemo biti na tom tragu, kaže novi izbornik hrvatskih rukometaša
Hrvoje Horvat debitirao je porazom, Hrvatska je odigrala utakmicu s dva lica, sjajnim prvim poluvremenom i završnicom u kojoj nisu mogli parirati Francuzima
Hrvatska je do sada triput igrala olimpijske kvalifikacije, svaki put je prošla dalje, u subotu Hrvatska igra protiv Portugala (18.30), u nedjelju igra protiv Tunisa (18.30)