HNL

Maribor ćemo pregaziti kao plitak potok!

- Nema nikakvih pojačanja prije siječnja!, zagrmio je Mamić na oproštaju od Milana Badelja
Zbog povrijeđene sujete predsjednika Tottenhama izbornik Igor Štimac ne može računati na Modrićev doprinos
Barcelona - Real (M) 3:2. U 85. minuti Valdes je pogriješio i otvorio Di Mariji da osigura Realu povoljan rezultat pred uzvrat
Sparta je vodila 2:0, a Feyenoord je izjednačio u trećoj minuti sudačke nadoknade. Ivan Leko u dresu Lokerena asistirao za prvi pogodak u pobjedi nad Viktorijom iz Plzena 2:1
Izostavljanje Kake iz ekipe još je jedan korak u prilog tezi da je samo pitanje trenutka kada će Luka Modrić i službeno pristupiti kraljevskom klubu.
Paradoks je što su prvom slučaju prošli dalje, u drugom - ne!
Ja sam obavezan pozvati u reprezentaciju sve one koji se bave nogometom, imaju hrvatsku putovnicu i pritom mogu i znaju, kaže Štimac
Četvrtak, 23. kolovoza 2012. 12:13