Utakmica 8. kola MAXtv Prve lige: Inter - Hajduk 1:1. U 3. minuti sudačke nadoknade vratar Blažević obranio Šariću kazneni udarac i osigurao Hajduku bod
Ferguson protiv Wigana proslavio 500. utakmicu, Scholes pogotkom proslavio 700. nastup
Bayern - Mainz 3:1. Klasnić nije igrao za Mainz, Perišić igrao od 69. minute u pobjedi Borussije
Subota, 15. rujna 2012. 16:58
Ostale lige

Bilićeva druga uzastopna pobjeda

Lokomotiv - Rubin 1:0.  Ćorluka aisistirao, Krešić standardno pred vratima
Najveću šansu na utakmici propustio je Kahlenberg u 72. minuti.
Rezultati 5. kola: PSG - Toulouse 2:0 (Pastore 38', Ibrahimović 69'), Reims - Montpellier 3:1 (Diego 38', Glombard 71', Courtet 86'/ Cabella 55')
Preburno sam reagirao na jednu sudačku odluku. Ali, sad ne znam kako ću platiti kaznu za ovo isključenje, jer mjesecima nismo dobili plaću, kaže trener Osijeka Stanko Mršić
Utakmica 9. kola: Dinamo Kijev - Karpaty L. 3:1. Dinamo Kijev u utorak igra protiv PSG-a