Čelnici Al Ittihada potvrdili su da će u narednih nekoliko dana jednokratno uplatiti dva milijuna eura na račun Hajduka
Utakmica 8. kola: Sevilla - Mallorca 3:2 (Negredo 29, 56, Cicinho 74/Bigas 26, Hemed 30)
Gostima iz Istanbula tri je boda osigurao Šveđanin Samuel Holmen golom u 62. minuti susreta 8. kola turskog prvenstva
ko odigramo kao protiv Walesa i većim dijelom meča protiv Belgije, možemo sve, objasnio je za Tanjug srpski izbornik
Ponedjeljak, 22. listopada 2012. 15:39
Liga prvaka

PSG je najveći nogometni projekt na svijetu

Bogatstvo obitelji Thani iznosi 450 milijardi dolara. Silvio Berlusconi zna što radi kada njima pokušava prodati trećinu Milana, kaže Rački
Ponedjeljak, 22. listopada 2012. 11:23
Hajduk

Hajduk igračima duguje 13,9 milijuna kuna

Hajduk najviše duguje M. Buljatu (3.578.155 kuna) i Andriću (2.597.716) kuna. Djelatnicima Radne zajednice duguje se 3,2 milijuna kuna
Nedjelja, 21. listopada 2012. 23:56
LaLiga

Falcao donio pobjedu Atleticu u 90. minuti

Utakmica 8. kola: R. Sociedad – Atletico 0:1 (Falcao 90)
Prvo poluvrijeme je naše najslabije poluvrijeme ove sezone, šanse koje su stvorili domaćini bile su plod naših pogrešaka, kaže Pamić