×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Roman Abramovič ponudio je Blancu godišnju plaću 12,5 mil. eura, ali se javio gazda Intera Masimo Moratti
Ranieri je smijenjen nakon samo jedne pobjede u posljednjih deset utakmica. Andrea Stramaccioni, trener juniora, preuzet će vođenje prve momčadi
Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je posljednjih pola sata za Sevillu
Ključni trenutak se dogodio u 42. minuti kada je nakon gužve u šesnaestercu gostiju Evans uspio gurnuti loptu do Waynea Rooneyja, koji je sa pet metara pogodio mrežu
Podršku je iskazao i kapetan njujorškog Red Bullsa Thierry Henry, koji nosi kapetansku traku s Muambinim imenom
Juventus je u derbiju svladao Inter s 2:0. Torinezi su i dalje jedina neporažena momčad u Serie A
Hrvatski reprezentativac postigao je posljednji pogodak za uvjerljivu pobjedu Borussije Dortmund
U posljednjih pet minuta Napoli je ispustio vodstvo protiv Catanije, dok je Lazio svladao Cagliari