De Gei sljedeće ljeto ističe ugovor i može otići bez odštete
Edin Džeko službeno predstavljen u Romi, napadač rimske momčadi iduće sezone nosi dres s brojem 9
Bilo da ste zaduženi za dresove, da ste liječnik ili tajnik na klupi, morate razumjeti nogomet, kaže Mourinho
Utakmica 1. kola: West Brom - Manchester City 0:3
Na poluvremenu smo se dogovorili oko nekih stvari i dobio sam gladnu momčad, punu samopouzdanja. U svakom aspektu u nastavku smo izgledali kao momčad, u obrani i u napadu, kaže Bilić
Utakmica 1. kola: Arsenal - West Ham 0:2. Na West Ham se malo tko kladio nakon loših rezultata u pripremama
Rezultati 1. kola: Chelsea - Swansea 2:2, Manchester United - Tottenham 1:0 Leicester - Sunderland 4:2
Talijanski Superkup: Juventus - Lazio 2:0. Oba pogotka postignuli su debitanti: Mario Mandžukić i Paulo Dybala.