TALIJANSKI KUP

Inter u polufinale golom u 120. minuti!

Utorak, 15. siječnja 2013. 23:48 Napisao/la  SC

Utakmica 1/4 finala Talijanskog kupa: Inter - Bologna 3:2  (Guarin 36, Palacio 77, Ranocchia 120/Diamanti 81, Gabbiadini 84)

Pogotkom Ranocchije u 120. minuti nogometaši Intera uspjeli su eliminirati Bolognu u četvrtfinalu talijanskog kupa. Inter je umalo prokockao polufinale nakon što je u samoj završnici regularnog dijela primio dva pogotka za tri minute čime su gosti anulirali vodstvo od 2:0.

U produžecima Inter je imao više sportske sreće budući da je pobjedu ostvario u doslovno zadnjoj minuti iscrpljujuće utakmice.

INTER: Handanovič, Ranocchia, Silvestre, Juan Jesus, Jonathan (87 Mudingayi), Benassi (46 Cambiasso), Pereira, Zanetti, Guarin, Rocchi (60 Palacio), Cassano

BOLOGNA: Agliardi, Motta, Sorensen, Portanova, Morleo (70 Kone), Perez, Guarente (46 Pazienza), Motta, Diamanti, Pasquato (56 Gabbiadini), Gilardino

Talijanski kup, ¼ finala: Inter – Bologna 3:2 (Guarin 36, Palacio 77, Ranocchia 120/Diamanti 81, Gabbiadini 84)