Serie A: Inter ostao lider, Ivor Pandur branio u domaćem porazu

Nedjelja, 09. siječnja 2022. 14:40 Napisao/la  SC
Ivor Pandur (Verona)

Marcelo Brozović i Ivan Perišić, koji je izašao u 82. minuti, bili su akteri 15. pobjede Intera kojom je momčad Simonea Inzaghija zadržala poziciju lidera ispred gradskog rivala.

Ivor Pandur branio je za Veronu u domaćem porazu od Salernitane, Nikola Kalinić igrao je umjesto Simeonea od 59. minute.

Momčad Igora Tudora domaćim porazom izgubila je korak s momčadima koje se bore za europske plasmane

Juventus je uspio preokrenuti rezultat u uzbudljivoj završnici utakmice na Olimpicu, Roma je do 70. minute vodila 3:1.

Trima pogocima za sedam minuta, Juventus je stigao do vodstva, Pellegrini u 83. minuti nije iskoristio kazneni udarac za izjednačenje.

Jose Mourinho doživio je još jedan poraz, Roma je ušla u seriju slabih rezultata, sve je dalje od zone plasmana u Ligu prvaka.

Milan Badelj igrao je do 80. minuti u domaćem porazu Genoe, Martin Erlić standardni je stoper Spezije, koja je petom pobjedom odmaknula od zone ispadanja.

Mario Pašalić započeo je golijadu u Udinama, hrvatski reprezentativac postigao je prvi pogodak u utakmici s čak 8 pogodaka.

Navijači Udinesea nisu baš uživali, Atalanta je postignula čak 6 pogodaka.

Ante Rebić igrao je od 62. minute u pobjedi Milana u Veneciji, hrvatski napadač vratio se na teren nakon dužega izbivanja.

Utakmice 21. kola: Venezia - Milan 0:3 (Ibrahimović 2, Hernandez 48, 59-11m), Empoli - Sassuolo 1:5 (Henderson 16/Berardi 13-11m, Raspadori 24, 71, Scamacca 67, 90+2), Napoli - Sampdoria 1:0 (Petagna 43), Udinese - Atalanta 2:6 (Molina 59, Beto 88/Pašalić 17, Muriel 22, 76, Malinovsky 43, Maehle 89, Pesina 90+2), Genoa - Spezia 0:1 (Bastoni 14), Roma - Juventus 3:4 (Abraham 11, Mkhitaryan 48, Pellegrini 53/Dybala 18, Locatelli 70, Kulusevski 74, De Sciglio 77), Inter - Lazio 2:1 (Bastoni 30, Skriniar 67/Immobile 35), Verona - Salernitana 1:2 (Lazović 63/Đurić-11m, Kastanos 70)

Poredak: Inter 49 (20), Milan 48 (21), Napoli 43, Atalanta 41 (20), Juventus 38 (21), Fiorentina 32 (19), Lazio 32 (21),..