Nedjelja, 10. rujna 2017. 14:55 Napisao/la  SC

Inter - SPAL 2:0,  Udinese - Genoa 1:0

Ivan Perišić (Inter)

Nogometaši Intera pobijedili su SPAL 2:0.

Inter je poveo u 27. minuti nakon što je Vicari skrivio kazneni udarac. Siguran izvođač bio je Mauro Icardi. U 74. minuti skriniar je pogodio prečku sjajnim uudarcem iz daljine.

Perišić je u 87. minuti postavio konačan rezultat pogotkom iz voleja.

Brozović je u igru Intera ušao u 66. minuti kao zamjena za Maria.

INTER: Handanovič, D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Henrique, Valero (77 Vecino), Gagliardini, Candreva (88 Eder), Mario (66 Brozović), Perišić, Icardi

SPAL: Gomis, Salamon, Vicari, Vaisanen, Lazzari, Schiattarella, Viviani (85 Bonazzoli), Mora (78 Grassi), Costa, Paloschi (65 Antenucci), Borriello

Badeljeva Fiorentina pobijedila je u gostima Veronu zabivši im pet golova. Hrvatski nogometaš odigrao je svih 90 minuta.

Genoa trenera Ivana Jurića poražena je u gostima kod Udinesea minimalnim rezultatom. Obje momčadi utakmicu su završile sa desetoricom.

Prvo je u 37. minuti isključen Bertolacci iz Genoe zbog naguravanja, a iz istog razloga je Udineseu isključen Pezzella u 79. minuti.

Balić je utakmicu gledao s klupe Udinesea, dok je Brlek bio na klupi Genoe.

Budimir je igrao svih 90 minuta za Crotone.

Marko Rog pobjedu  Napolija gledao je s klupe.

Utakmica 3. kola: Inter - SPAL 2:0 (Icardi 27-11m, Perišić 87), Atalanta - Sassuolo 2:1 (Cornelius 35, Petagna 77/ Sensi 28), Cagliari - Crotone 1:0 (Sau 33), Udinese - Genoa 1:0 (Jankto 16), Verona - Fiorentina 0:5 (Someone 2, Thereau 10-11m, Astori 24, Veretout 62, Dias 89), Bologna - Napoli 0:3 (Callejon 66, Mertens 83, Zelinski 88)