Serie A: Juventus pobijedio Romu, Jose Mourinho doživio treći poraz

Nedjelja, 17. listopada 2021. 17:20 Napisao/la  SC
Kean odlučio pobjednika

Juventus je u derbiju kola pobijedio Romu, Jose Mourinho doživio je treći poraz.

Nije morao da je Vereout u 44. minuti iskoristio kazneni udarac, Szczesny je obranio njegov udarac.

Tvrda utakmica bez puno šansi odigrana je na tipičan Juventusov način, momčad Maxa Allegrija polako hvata zalet nakon katastrofalnog početka sezone.

Napoli je u utakmici protiv Torina nastavio fantastičan niz od osam pobjeda.

Pobjeda je mogla biti uvjerljivija, Insigne u 27. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

Josip Brekalo odigrao je cijelu utakmicu za momčad Ivana Jurića, Marko Pjaca je ozlijeđen.

Josip Iličić postigao je dva pogotka, ali nije iskoristio kazneni udarac u 49. minuti u pobjedi Atalante.

Mario Pašalić odigrao je cijelu utakmicu, asistirao je za četvrti pogodak.

Milan Badelj igrao je prvom poluvremenu za Genou.

Utakmice 8. kola: Cagliari - Sampdoria 3:1 (Joao Pedro 4, 90+4, Caceres 74/Thorsby 82), Empoli - Atalanta 1:4 (Di Francesco 30/Iličić 11, 26, Viti 49, Zapata 89), Genoa - Sassuolo 2:2 (Destro 27, Vasquez 90/Scamacca 17, 20), Udinese - Bologna 1:1 (Beto 83/Barrow 67), Napoli - Torino 1:0 (Osimhen 81), Juventus - Roma 1:0 (Kean 16)