Serie A: Juventus šokirao svoje navijače u zadnjoj minuti sudačke nadoknade

Srijeda, 27. listopada 2021. 20:37 Napisao/la  SC

Igor Tudor nastavlja nizati pozitivne rezultate na klupi Verone, hrvatski stručnjak osvojio bod u završnici utakmice na stadionu u Udinama

Dybala razočarao svoje navijače

Juventus je šokirao svoje navijače u zadnjoj minuti sudačke nadoknade!

U jeku napada Juventusa, u 95. minuti Berardi je otrčao u kontru desnom stranom, idealno proigrao Lopeza na lijevoj strani, francuski napadač dotrčao je do Perina, lagano ga je prebacio i loptu poslao u mrežu 1:2!

Sassuolo je pobijedio je Torinu u utakmici tijekom koje je Juventus iskazao slabosti s početka sezone taman kada se činilo da je Max Allegri stabilizirao momčad.

Juventus se trećim porazom nakon samo deset kola praktično oprostio od utrke za Scudettom, Allegri je prije utakmice protiv Sassuola naglasio da se pobjeda nameće kao imperativ ako Juve želi zadržati priključak s vodećima.

Igor Tudor nastavlja nizati pozitivne rezultate na klupi Verone, hrvatski stručnjak osvojio je bod u završnici utakmice na stadionu u Udinama, koji jako dobro poznaje budući da je dvaput bio trener Udinesea.

Nikola Kalinić predvodio je napad Verone do 66. minute, Boško Šutalo igrao je do 73. minute, Ivo Pandur sjedio je na klupi Verone.

Mario Pašalić igrao do 59. minute u pobjedi Atalante, kada je ušao Josip Iličić, strijelac trećega pogotka.

Atalanta je petu pobjedu ostvarila bez kažnjenoga trenera Gian Piera Gasperinija, koji je utakmicu vodio s tribine.

Utakmice 10. kola: Cagliari - Roma (Pavoleti 50/Ibanez 71, Pellegrini 78), Empoli - Inter 0:2 (D'Ambrosio 34, Dimarco 67), Lazio - Fiorentina (Pedro 52), Juventus - Sassuolo 1:2 (McKennie 76/Frattesi 44, Lopez 90+5), Sampdoria - Atalanta 1:1 (Caputo 10/Askildsen 17-ag, Zapata 21, Iličić 90+5), Udinese - Verona 1:1 (Success 3/Barak 83-11m)

Poredak: Milan 28, Napoli 25 (9), Inter 21, Roma 19, Atalanta 18, Lazio 17, Juventus 15, Fiorentina 15,... 11. Verona 12,..