IGOR TUDOR

Treba li igraču odrezati ruku?

Nedjelja, 26. rujna 2021. 14:15 Napisao/la  SC

Volio bih da suci razgovaraju s igračima

Igor Tudor
Igor Tudor

Verona je osvojila bod (3:3) pogotkom Nikole Kalinićem u 94. minuti, Genoa je postignula tri pogotka nako vodstva Verone 2:0:

- Koliko sam ljut toliko mi je laknulo. Sretan sam zbog igrača, jer u jednoj fazi utakmice izgledali smo da nećemo dobiti čak ni bod. Ovo je nogomet, mogli smo povećati vostvo na 3:0, a završilo je 3:3. Napravili smo dvije pogreške, sudački dar Genovi je omogućio povratak u igru, kazao je Tudor.

Pogodak za 2:1 dogodio se iz kaznenog udarca nakon što je lopta pogodila u ruku Pawela Dawidowicza.

- Treba li mu odrezati ruku? On trči i lopta ga pogađa. Ja kao bivši igrač poludim kad vidim ovakve penale, ne možete trčati sa rukama stisnutim uz bokove! Ovo je nogomet, to su detalji koji mogu promijeniti utakmicu ​​i cijelu sezonu. Volio bih da suci više razgovaraju sa sadašnjim i bivšim igračima, rekao je Tudor.

Tablice omogućuje Sofascore