Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Portugalac neće dočekati prvu godišnjicu na klupi "Bluesa".
Talijanski reprezentativac navodno je u petak "zalomio", iako je njegov Manchester City u subotu igrao protiv Boltona.
Manchester City he bez problema svladao Bolton 2:0 i mirno čeka susret Tottenhama i Manchester Uniteda. Novi poraz Chelseaja.
U derbiju 27. kola Arsenal je s 2:1 svladao Liverpool u gostima. Robin van Persie strijelac oba gola za "topnike".
Treba li uopće išta više britanskim medijima da Andre Villasa Boasa proglase bivšim i Mourinha instaliraju natrag na klupu Chelseaja. Španjolski mediji navode da Mourinho u Londonu namjerava kupiti kuću
Ryan Giggs u sudačkoj nadoknadi postigao je pogodak odluke u utakmici tijekom koje je proslavio 900. nastup  za Manchester United
Pogotke su postigli  Balotelli, Aguero i Džeko, koji  je u 79. minuti zamijenio Balotellija i samo dvije minute kasnije postavio konačan rezultat
Nogometaši Chelsea napokon su priuštili malo mira menadžeru Villas-Boasu, uvjerljivo (3:0) pobijedivši Bolton na Stamford Bridgeu