×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Roberto Mancini je do sada u napadu preferirao Aguera i Marija Balotellija, a sada mora računati i na Carlosa Teveza
Bivši hrvatski reprezentativac ušao je na travnjak u 80. minuti susreta Bolton - QPR. Šest minuta kasnije zabio je pobjednički gol za 2:1
U osam godina Chelsea je na plaće igrača potrošio nevjerojatnih 2 milijarde eura. Kako Abramovič može vratiti uloženi novac? Kratki odgovor glasi: nikako!
Podolski će u Arsenalu zarađivati oko 120.000 eura tjedno (cca 6,5 mil eura godišnje)
U cijeloj priči zapravo i nema senzacije ako se zna da je zastupnik Josea Mourinha, Jorge Mendes, odbio 15 mil. funti godišnje plaće
Preračunato u kune to iznosi dva milijuna i 260 tisuća kuna, no svi zabrinuti za Balotellijeve financije mogu mirno spavati jer taj izno talijanski napadač zaradi u 14 dana
Dok traži osmog trenera u osmoj sezoni, Abramovič podmiruje tekuće troškove
Junak dana je Ahsley Young, koji je s dva pogotka i jednom asistencijom srušio sve nade domaćina. Ovim porazom Tottenham se oprostio od snova o borbi za naslov.