Ponedjeljak, 10. prosinca 2012. 12:15
Premierliga

Ferdinand napustio teren krvave glave

U jednom trenutku navijač je utrčao na teren i pokušao doći do Rija Ferdinanda, ali zaustavio ga je Joe Hart, vratar Cityja
Nedjelja, 09. prosinca 2012. 18:10
Premierliga

Nikica Jelavić donio pobjedu Evertonu

Utakmica 16. kola: Everton - Tottenham 2:1. Jelavić postigao pogodak u 92. minuti
Urakmica 16. kola: Man. City - Man. United 2:3. Van Persie postigao pogodak u 92. minuti
Među nama postoji veliki rivalitet, a posebno sada kada se borimo za prvo mjesto. Ulazimo u utakmicu s namjerom da uzmemo tri boda, svi smo uzbuđeni zbog utakmice, rekao je Wayne Rooney
Subota, 08. prosinca 2012. 18:40
Premierliga

Torres omogućio prvu pobjedu Benitezu

Rezultati 16. kola: Arsenal - West Bromwich 2:0, Sunderland - Chelsea 1:3
Sky Deutschland navodi da je Borussia odlučila uvažiti želju svoga najboljeg strijelca da napusti klub, a unatoč stalnim upitima iz Arsenala, 24-godišnji Poljak odlučio se pridružiti nekadašnjem suigraču Kagawi u Unitedu
Subota, 01. prosinca 2012. 16:05
Premierliga

Reading - Man. Utd. 3:4 za 34 minute

U 34 minuta postignuto svih 7 pogodaka na utakmici Reading - Man. Utd
Manchester Utd. svladao je West Ham 1:0, a Manchester City na gostovanju Wigan 2:0