Utakmica 2. kola: Manchester City - Liverpool 3:1 (Jovetić 41', 55', Aguero 69'/ Zabaleta 83'-ag)
Napravio sam pogrešku kada sam otišao iz Engleske, kaže Balotelli
Utamica 2. kola: Sunderland - Manchester Utd. 1:1 (Rodwell 30'/Mata 17'). Manchester je nastavio niz od 12 utakmica bez poraza na gostovanju kod Sunderlanda u prvenstvu, ali remi nije ono što su vragovi željeli
Hull City - Stoke City 1:1. Hrvatski je reprezentativac u igri bio do 81. minute, kada ga je zamijenio George Boyd. Hull je od 15. minute igrao s igračem manje
Di Maria bi trebao nositi dres s  brojem sedam
Susret 2. kola: Evertona - Arsenal 2:2. Svakoj momčadi na Goodison Parku u Liverpoolu pripalo po jedno poluvrijeme
Rezultati 2. kola: Chelsea - Leicester 2:0, Crystal Palace - West Ham 1:3, Southampton - WBA 0:0, Swansea - Burnley 1:0, Aston Villa - Newcastle 0:0
Utakmica 1. kola: Burnley - Chelsea 1:3. Momčad Josea Mourinha rezultatski riješila pitanje pobjednika do odmora