Nogometaši Liverpoola možda na Anfieldu ne mogu nikoga pobijediti, ali na gostovanju ih ipak malo bolje ide.
Nakon pobjede u Sheffieldu, u 28. kolu slavili su i na Molineux stadionu u Wolferhamptonu, pogotkom Dioga Jote u drugoj minuti sudačke nadoknade u prvom dijelu pobijedili su 0:1.
Utakmica je produžena za više od dvadeset minuta zbog teške ozljede domaćeg vratara Rui Patricia u 86. minuti, koji je dobio udarac u glavu nakon što je na njega naletio njegov suigrač Conor Coady pokušavajući dostići Mo Salaha, koji je postigao pogodak, ali iz nedozvoljene pozicije.
Rui Patricio je tako postao prvi igrač u Premierligi koji je tijekom utakmice zamijenjen po novom pravilu koje dopušta zamjenu vratara iako je momčad obavila sve izmjene, ali pod uvjetom da je doživio ozljedu glave.
Utakmica 28. kola: Wolves – Liverpool 0:1 (Jota 45+2)
Poredak: Manchester City 71 (30), Manchester United 57 (29), Leicester 56 (29), Chelsea 51 (29), West Ham 48 (28), Liverpool 46 (29).