Premierliga: Mateo Kovačić strijelac i asistent, Nikola Vlašić debitirao

Subota, 11. rujna 2021. 15:20 Napisao/la  SC
Mateo Kovačić

Mateo Kovačić bio je strijelac i asistent u rutinskoj pobjedi Chelsea, Lukaku je s dva nova pogotka ponovo dokazao visoku klasu.

Nikola Vlašić debititrao je za West Ham u utakmici bez golova protiv Southamptona, hrvatski reprezentativac ušao je u igru u 63. minuti.

Crtistiano Ronaldo dvama pogocima obilježio je pobjedu Manchester Uniteda protiv Newcastlea, Manchester City slavio je u derbiju kola.

Nogometaši Crystal Palacea pobijedili su Tottenham.

Londonski derbi otišao je tako na stranu Crystal Palacea, prvu pobjedu u novoj sezoni ostvarili su baš protiv momčadi koja je prva tri kola riješila pobjedama u svoju korist.

Trenutak odluke zbio se u drugom dijelu, Tottenham je u 58. minuti ostao s desetoricom na terenu nakon što je zbog drugog žutog kartona isključen Tanganga, domaćini su tu prednost iskoristili u završnici pogocima Zage i dvaput Edouarda.

Utakmice 4. kola: Crystal Palace - Tottenham 3:0 (Zaha 75, Edouard 84, 90+3), Arsenal - Norwich 1:0 (Aubemeyang 67), Brentford - Brighton 0:1 (Trossard 90), Leicester - Manchester City 0:1 (B. Silva 62), Manchester United - Newcastle 4:1 (Ronaldo 45+2, 62, Fernandes 81, Lingard 90+2/Manquillo 56), Southampton - West Ham, Watford - Wolves 0:2 (Sierralta 74-ag, Hee-Chan 83), Chelsea - Aston Villa 3:0 (Lukaku 15,90+3, Kovačić 49)

Poredak: Manchester United 10, Chelsea 10, Manchester City 9, Brighton 9  Tottenham  9, ....