Premierliga: Liverpool pobijedio Tottenham, Manchester United poražen

Nedjelja, 06. studenog 2022. 14:55 Napisao/la  SC

Liverpool je pobijedio još jednu momčad iz vrha što ove sezone slovi uspjehom budući da momčad Jurgena Kloppa ne igra na očekivanoj razini.

U prvom dijelu Liverpool je bio apsolutno bolji, Salah je iskoristio dvije pogreške domaće obrane.

U nastavku je Tottenham dignuo ritam, ali osim jednog pogotka ništa više nije uspio napraviti.

Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu na nešto drugačijoj poziciji nego inače.

Cristiano Ronaldo odigrao je cijelu utamicu u četvrtom porazu Manchester Uniteda ove sezone, Newcastle se pobjedom uvrstio među kandidate za plasman u Ligu prvaka.

Arsenal definitivno (p)ostaje jedini ozbiljni kandidat Manchester Cityju za titulu prvaka!

Vodeća momčad Premierlige u derbiju kola pobijedila je Chelsea na Stamford Bridgeu, jedanaestu pobjedu momčad Mikela Artete ostvarila je boljom igrom protiv momčdi za koju je Mateo Kovačić igrao od 78. minute.

Utakmice 15. kola: Chelsea - Arsenal 0:1 (Gabriel 63), Aston Villa - Manchester United 3:1 (Bailey 7, Digne 11, Ramsey 49/Ramsey 45-ag), Southampton - Newcastle 1:4 (Perruad 89/Almiron 35, Wood 58, Willock 62, Guimaraes 90+1), West Ham - C. Palace 1:2 (Benrahma 20/Zaha 41, Olise 90+4), Tottenham - Liverpool 1:2 (Kane 70/Salah 11, 40)