Ostavite ga na miru. Tko bude „napadao“ Ronalda, imat će posla samnom. Ne, nitko nije nedodirljiv, pa tako ni Ronaldo, ali on svoj posao odrađuje sjajno - zagmrio je Mourinho
Nakon vodstva u 12. minuti od 2:0 činilo se da će Betis na Camp Nou doživjeti sudbinu većine protivnika koji već na početku utakmice izgube orijentaciju. Međutim, Betis se neočekivano vratio
Mallorca se pokazala kao negostoljubivi domaćin, koji je neizvjesnost oko pobjednika produžio do 87. minute, kada je u kaznenom prostoru gostiju Ramosa iz blizine lopta pogodila u ruku. Sudac je ocijenio da Ramos nije  skrivio kazneni udarac
Dakle, voljan sam se odreći Zlatne lopte u 2012. i 2013. ako to znači da ću s Argentinom postati svjetski prvak - ustvrdio je Messi dodavši da će ove godine biti teže osvojiti Zlatnu loptu zbog Europskog prvenstva u Poljskoj i Ukrajini
Sevila je u Kupu kralja pobijedila (2:1) Valenciju
Srijeda, 11. siječnja 2012. 10:35
LaLiga

Nevjerojatna pogreška vratara Real Sociedada

Enaut Zubikarai, vratar Real Sociedada, krenuo je vratiti loptu u igru. Uvjeren da nema nikoga oko njega bacio je loptu na pod i htio ju je ispucati. Nogometaš Mallorce Gonzalo Castro prišuljao mu se s leđa uzeo loptu i mirno ju plasirao u mrežu za 4:1
Barcelona u četvrtak mora odraditi uzvrat protiv Osasune, visoka pobjeda (4:0) u prvoj utakmici jamči spektakl u četvrtfinalu Kupa Kralja protiv Real Madrida
Marca navodi da je Dujmović s čelnicima kluba dogovorio sve uvjete, te nedostaje samo potpis na ugovor