ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Real Madrid svladao Celtu

Subota, 20. listopada 2012. 20:55 Napisao/la  SC

Real Madrid - Celta 2:0 (Higuain 11',  Ronaldo 67'-11m). Luka Modrić je u nadoknadi propustio izglednu priliku

REAL MADRID - CELTA 2:0

Utakmica 8. kola: Real Madrid - Celta 2:0 (1:0). Santiago Bernabeu. Sudac: Carlos Clos.

Strijelac: 1:0 Higuain (11'), 2:0 Ronaldo (67'-11m).

Žuti kartoni: Pepe, Ramos, Alonso (Real Madrid), Cabral, Lago (Celta).

REAL MADRID: Casillas, Ramos, Pepe, Varane, Kaka (od 46' Di Maria), Xabi Alonso, Modrić, Essien, Ozil (od 72' Callejon), Ronaldo, Higuain (od 84' Benzema).

CELTA: Alvarez, Cabral, Tunez, Lago, Mallo, Oubina, Fernandez (od 77' De Lucas), Bustos (od 52' Bermejo), Lopez, Krohn-Dehli, Aspas (od 58' Park).

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Celtu 2:0 u utakmici osmog kola Primere. Real je poveo u 12. minuti pogotkom Higuaina koji je ubacio loptu s lijeve strane, a ona je preletjela gostujućeg vratara. u 62. minuti Ozil je izborio penal kojega je realizirao Ronaldo. Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu, a u sudačkoj nadokanadi propustio je zabiti prvi pogodak nakon što je iz izgledne prilike nakon kornera udarcem glavom promašio gol.