Primera: Leo Messi dvama pogocima osigurao pobjedu neuvjerljivoj Barceloni

Nedjelja, 26. kolovoza 2012. 21:03 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola Primere: Osasuna - Barcelona 1:2. Leo Messi je pogocima u 75. i 80. minuti preokrenuo rezultat i zapečatio sudbinu domaćina

Nogometaši Barcelone pobijedili su u 2. kolu Osasunu rezultatom 2:1 zahvaljujući nadahnuću Lea Messija, koji je na stadionu Reyno de Navarra postigao dva pogotka u završnici utakmice. Do 75. minute domaći su vodili pogotkom Llorentea, koji je u 17. minuti iz teške pozicije zatresao mrežu iza leđa Valdesa.

Niti je Barcelona u novim narančasto-žutim dresovima izgledala, niti je je igrala prepoznatljivo, ali je Messi pogocima u 75. i 80. minuti spriječio iznenađenje. U svega pet minuta najbolji igrač današnjice izvukao je Barcelonu iz gliba prosječnosti i zapečatio sudbinu domaćina.

OSASUNA: Andrés Fernández, Marc Bertrán, Arribas, Miguel Flaño, Damiá, Puñal, Raoul Loe, Cejudo (79 Lolo), Sisi (77 Timor), Lamah, Llorente (67 Nino)

BARCELONA: Valdés, Alves, Puyol, Piqué, Alba, Busquets, Iniesta (64 Xavi), Cesc (62 Pedro), Alexis, Tello (74 Villa), Messi