Primera: Ronaldov hat-trick, Modrićeva asistencija, Vrsaljko igrao u pobjedi Atletica

Subota, 10. veljače 2018. 14:52 Napisao/la  SC
Cristiano Ronaldo (Real Madrid)

Cristiano Ronaldo se probudio.

Ronaldo je ostvario prvi hat-trick ove sezone u utakmici protiv Sociedada, a kada ronald zabija, Real Madrid pobjeđuje!

Luka Modrić asistrirao je za drugi pogodak i izašao iz igre u 63. minuti, kada je ušao Mateo Kovačić.

Atletico Madrid slavio je u gostima kod Malage.

Ono najvažnije dogodilo se već u prvoj minuti kada je Antoine Griezmann lobom zabio za Atletico.

Šime Vrsaljko odigrao je cijelu utakmicu za goste.

Nogometaši Alavesa pobijedili su Villarreal u gostima.

Alaves je poveo u 40. minuti pogotkom Rodriga Elya koji je pogodio glavom uz desnu stativu.

Na 2:0 povisio je u 71. minuti Ibai.

Šest minuta kasnije probudio se i Villarreal zahvaljujući Carlosu Bacci i sreći. Bacca je pucao, lopta je okrznula nekoga i promijenila smjer te prevarila vratara Pacheca za 2:1.

U 85. minuti domaći su imali priliku za izjednačenje, ali je Unal pucao glavom i pogodio prečku.

Utakmice 23. kola:     Real Madrid - Real Sociedad 5:2 (Lucas 1, Ronaldo 27, 37, 80, Kroos 34/Jon 74, Illarramendi 83),   Leganes - Eibar 0:1 (Ramis 90+4),   Villarreal - Alaves 1:2 (Bacca 77/ Ely 40, Ibai 71), Malaga - Atletico Madrid 0:1 (Griezmann 1), Leganes - Eibar 0:1 (Remis 90+4)

Poredak: Barcelona 58 (22), Atletico 52, Real Madrid 42 (22), Valencia 40 (22), Villarreal 37, Eibar 35...