Nastavlja se smjena generacije, Real Madrid dovodi brazilskog tinejdžera

Utorak, 17. listopada 2023. 09:46 Napisao/la  SC
Endrick
Endrick

Jude Bellingham u vrlo je kratkom roku postao nova zvijezda Real Madrida, a time i svjetskog nogometa.

Engleski napadač igra vrhunski, njegovim dolaskom simbolično je počela novo razdoblje u klupskoj povijesti.

Nakon Casemira i Karima Benzeme redom polako odlaze igrači iz generacije, koja je predvođena Lukom Modrićem obilježila zadnje desetjeće u svjetskom nogometu.

Od ljeta iduće godine u klub dolazi još jedna potencijalno nova zvijezda, Real Madrid klasičnog napadača sličnog Karima Benzemi pronašao je u Brazilu.

Mladi Endrick već je potpisao ugovor s Real Madridom, 17-godišnji napadač prema darovitosti se uspoređuje s najvećim brazilskim napadačima svih vremena.

Palmeiras je Endricka prodao Real Madridu za 37,5 mil. eura, ove sezone tinejdžer je odigrao 42 utakmice, postigao je 8 pogodaka, polako se priprema za sve što ga čeka kada u 18. godini odjene dres Real Madrida.

Tablice omogućuje Sofascore