LaLiga: Alaves slavio u Madridu, kraljevski klub zaostaje šest bodova za Real Sociedadom

Subota, 28. studenog 2020. 23:02 Napisao/la  SC
Slavlje nogometaša Alavesa

Pogocima Pereza u 5. minuti iz kaznenog udarca i Joselua u 49. minuti nogometaši Real Madrida doživjeli poraz na domaćem terenu od Alavesa u 11. kolu LaLige.

U 86. minuti Casemiro je ublažio poraz momčadi Zinedinea Zidana, kojoj sada Real Sociedad i Atletico Madrid bježe za šest bodova.

Luka Modrić igrao je do 70. minute.

Atletico Madrid je na gostovanju pobjedio Valenciu autogolom Latoa u 79. minuti.

I Sevilla je uzela bodove na gostovanju, En Nesyri je u 83. minuti donio pobjedu Andalužanima.

Ivan Rakitić u igru je ušao u 64. minuti umjesto Jordana.

Rezultati 11. kola:  Elche – Cadiz 1:1 (Boye 38/Alvaro 55), Valencia – Atletico Madrid 0:1 (Lato 79-ag), Huesca – Sevilla 0:1 (En Nesyri 83), Real Madrid – Alaves 1:2 (Casemiro 86/Perez 5-11 m, Joselu 49).

Poredak: Real Sociedad (10) 23, Atletico Madrid (9) 23, Villareal (10) 19, Real Madrid (10) 17, Sevilla (9) 16 bodova...