NJEMAČKO PRVENSTVO

Ivan Perišić dvostruki strijelac

Subota, 01. studenog 2014. 17:28 Napisao/la  SC

10. kolo: HSV - Bayer (L) 1:0,  Hannover 96 - Eintracht 1:0,  Mainz - Werder 1:2,  Stuttgart - Wolfsburg 0:4

Nogometaši Wolfsburga upisali su uvjerljivu pobjedu na gostovanju protiv Stuttgarta 4:0, a dvostruki strijelac za vukove bio je Ivan Perišić.

Perišić je doveo Wolfsburg u vodstvo u 15. minuti, te je zabio četvrti gol u 88. minuti za potvrdu uvjerljive pobjede. Perišić je odigrao cijelu utakmicu.

Ivica Olić igrao je do 85. minute, zamijenio ga je Hunt. Hrvatski reprezentativac pogodio je prečku.

Rezultati 10. kola: HSV - Bayer (L) 1:0 (Van der Vaart 26'),  Hannover 96 - Eintracht 1:0 (Madlung  88'-ag),  Mainz - Werder 1:2 (Okazaki 3'/ Di Santo 44', 49'),  Stuttgart - Wolfsburg 0:4 (Perišić 15', 88', Knoche 45', De Bruyne 48').

Poredak: Bayern 21, Wolfsburg 20, Borussia (M) 17,  Hoffenheim 17, Bayer Leverkusen 16, Hannover 16...