Borussia (D) protutnjala Hamburgom i dostignula vodeće

Nedjelja, 22. siječnja 2012. 18:17 Napisao/la  I. V.

HSV - Borussia (D) 1:5. U Hamburgu je domaćin u utakmici 18. kola teško stradao, Mladen Petrić ušao je u igru u 46. minuti umjesto Kačara

Nogometaši dortmundske Borussije pridružili su se vodećim momčadima Budeslige manirom aktualnog prvaka, u Hamburgu je domaćin u utakmici 18. kola teško stradao porazom 1:5. Mladen Petrić ušao je u igru u 46. minuti umjesto Kačara, nije se naigrao.

Bayer, Schalke i dvije Bourssije čine njemačko prvenstvo jednim od najzanimljivijih u Europi budući da moćni Bayern nije tako dominantan kao što se činilo na početku prvenstva.

Rezultati 18. kola Bundeslige: HSV – Borussia Dortmund 1:5 (Guerrero 86/Groskreutz 16, Lewandowski 37, 83, Blaszcykowski 58, 76-11m), Borussia (M) – Bayern 3:1 (Reus 11, Hermann 41, 71/Schweinsteiger 78), Schalke – Stuttgart 3:1 (Matip 3, Papadopulos 57, Draxler 80/ Okazaki 87), Nürnberg – Hertha 2:0 (Esswein 43, Maroh 85), Freiburg – Augsburg 1:0 (Ginter 88), Hoffenheim – Hannover 0:0, Wolfsburg – Köln 1:0 (Polter 78), K'lautern – Werder 0:0

Poredak: Bayern, Schalke i Borussia (D) 37, Borussia (M) 36, Werder 30,…