Capital One kup: Liverpool i Chelsea remizirali u prvoj utakmici polufinala

Utorak, 20. siječnja 2015. 22:57 Napisao/la  SC

Prvi susret polufinala: Liverpool - Chelsea 1:1

U prvoj utakmici polufinala engleskog Capital One kupa Liverpool i Chelsea su na Anfieldu odigrali 1:1. Dobar je to rezultat za obje momčadi uoči uzvrata u Londonu, uoči utakmice za mjesto u finalu. Chelsea je poveo nakon osamnaest minuta igre. Emre Can u kaznenom je prostoru srušio Hazarda koji i realizira kazneni udarac za 0:1. Domaći izjednačuju preko Sterlinga iz solo-akcije. Liverpool je pred kraj prvog poluvremena također tražio kazneni udarac, no ruka DIega Coste nije okarakterizirana kao namjerna od strane sudaca.

U drugom se polufinalu sastaju Tottenham i Sheffield United.

Liverpool - Chelsea 1:1 (Sterling 59/Hazard 18-11m)

LIVERPOOL: Mignolet - Can, Skrtel, Sakho - Marković, Henderson, Lucas, Moreno - Gerrard (70 Lallana), Coutinho - Sterling

CHELSEA: Courtois - Ivanović, Cahill, Terry, Filipe Luis - Mikel, Matić - Willian (87 Azpilicueta), Fabregas, Hazard, Diego Costa