Omiljeno hrvatsko pivo Ožujsko i poznati hrvatski freeride biciklist i umjetnik Mislav Mironović udružili su snage i za mladu nogometnu zvijezdu, junaka reprezentacije Nikolu Vlašića izradili dres od limenki Žuje s njegovim likom.
Tako je Žuja svrstala Vlašića uz bok velikom Neymaru za kojeg je Mironović prije nekoliko godina također izradio Barcelonin dres od limenki.
Žuja već godinama uoči i tijekom važnih nogometnih natjecanja gradi pozitivno navijačko ozračje u Hrvatskoj koje je prisutno u kafićima, fan zonama, na stadionima, na trgovima i ulicama.
Tamo gdje navijači ostavljaju srce za reprezentaciju kao što ga nogometaši ostavljaju na terenu.
Zato je ove godine lansirala nogometnu kampanju 'Ostavi srce za Hrvatsku' i u sklopu nje i limitiranu seriju limenki.
Zvijezde kampanje i tih limenki su Bruno Petković, Marcelo Brozović, Dominik Livaković i Nikola Vlašić.
Za izradu Vlašićevog dresa korišteno je čak 85 limenki Žuje s njegovim likom.