1. HNL: Hajduk slavio u Kranjčevićevoj, Torcida bakljadom isprovocirala kraj utakmice

Subota, 25. svibnja 2024. 21:06 Napisao/la  SC

Nogometaši Hajduka pobjedom su zaključili sezonu velikih očekivanja, utakmica u Kranjčevićevoj i nije odigrana do kraja, Torcida je u prvoj minuti sudačke nadoknade vremena velikom bakljadoma natjerala suca Daria Bela da odsvira kraj prije nego je to bilo zamišljeno.

U junaka Hajdukove posljednje pobjede ove sezone hat-trickom se pretvorio Trajkovski, dva pogotka postigao je uz pomoć Mersinaja, koji je lopti promijenio smjer.

Ono što svakako treba posebno istaknuti je i pogodak Duje Čopa iz slobdnog udarca u 66. minuti.

LOKOMOTIVA - HAJDUK 2:5

LOKOMOTIVA: Šubarić, Bartolec, Kalaica, Mersinaj, Leovac (46. Vranjković), Smakaj (46. Fetai), Marić, Šotiček, Mudražija (62. Krivak), Goričan (81. Baždarić), Čop.

HAJDUK: Buljan (89. Bezeljak), Sigur, Uremović, Jurić-Petrašilo (89. Ferro), Benrahou (46. Skoko). Jurak, Krovinović. Sahiti (78. Odjidja Ofoe), Pukštas, Brekalo, Trajkovski (82. Bačić).

Lokomotiva - Hajduk 2:5 (Jurić-Petrašilo 51-ag, Čop 66/Trajkovski 18, 38, 72, Kalaica 47-ag, Brekalo 49)