Prijateljske utakmice: Dinamo i Hajduk pobijedili, sukob BBB-a i navijača Olimpije

Utorak, 25. lipnja 2013. 20:58 Napisao/la  SC

Prijateljske utakmice: Hajduk - Petrolul Ploiesti 1:0, Olimpija - Dinamo 1:2

U drugoj prijateljskom utakmici na pripremama u Sloveniji, Hajduk je u zatvorenoj utakmici na igralištu Želeničara u Mariboru pobijedio rumunjskog prvoligaša Petrolul Ploiesti  rezultatom 1:0.

 

Strijelac jedinog zgoditka bio je Jean Kouassi već u 2. minuti. Tomičić je uposlio Jozinovića, koji je ubacio s lijeve strane, Kouassi je pucao glavom, vratar Petrolula bio je nemoćan.

 

Pripremama se priključio se sportski direktor Jens Andersson koji je bio u Turskoj gdje gledao nekoliko utakmica Svjetskog prvenstva mladih reprezentacija U-20

 

HAJDUK: Blažević, Vršajević (65 Tomaš),  Milović  (46 Elez), Milić, Jozinović, Sušić (65 Pašalić), Anđelković, Caktaš (83 Nižić), Galešić (61 Džoni), Kouassi  (73 Becun), Tomičić

 

 

 

Nogometaši Dinama pobijedili su u prijateljskoj utakmici Olimpiju rezultatom 2:1, strijelci su bili  Fernandes (28) i Krstanović (86) iz kaznenog udarca. Utakmicu je obilježio sukob skupine BBB-ovaca s navijačima Olimpije. Iako je utakmica bila zatvorena za javnost, osiguranje očito nije dobro odradilo posao.

 

 

DINAMO:  Migliore,  Jedvaj, Addy, Šimunić (60 Leko),  Ibanez (46 Pivarić), Ademi (60 Husejinović), Fernandes (60 Beqiraj), Brozović, Sammir (60 Antolić), Rukavina (60 Krstanović), Čop (60 Kramarić)